Srpen 2009

Srpen 2009

4. srpna 2009 v 12:47 | Standa a členové Fan clubu
Článek napsal Petr Novák - člen Fan clubu Petra Nováka z Mnichova Hradiště
*********
Ahoj, Už čtyři dny neposlouchám nic jiného než dvoucédéčko Přátelství na N-tou a jsem nadšen. Svěřit jeho sestavení Petru Přibylovi byl geniální nápad a to samé platí i o názvu Hity a rarity. Jen si tak v duchu říkám, jestli si Klaunovu zpověď se smyčci neschoval na příště; jako bonus na druhém CD by se krásně vyjímala.
Jarda Balcar

Vážení členové FAN CLUBU,přátelé,příznivci PETRA NOVÁKA, dnes je tomu již 12 smutných let kdy nás PETR, náš oblíbenec, nestor české bigbeatové hudby opustil.Věnujme mu vzpomínku
a poslechněme si pár hezkých písní - třeba z nově vyšlého 2.CD
Přátelství na N-tou.Např.málo známou krásnou písničku Necestou.
Všechny Vás srdečně zdraví dlouholetý fanda a příznivec
Otakar Hollas z Karviné
došlo 19.8.2009
******
Návštěva hrobu 18.8.2009
**********
Pepa Faltynek udělal skříňku na plaketu Síň slávy 2007 radia BEAT
***********
18.8.2009 2CD je již v prodeji

Obsah 2 CD Přátelství na N-tou

Anotace
Je tu další část splněného snu všech fandů Petra Nováka! Na předchozí dva díly výběru jeho největších hitů promyšleně navazuje toto třetí pokračování. Najdete tu jak mnohými oblíbené novější verze nejklasičtějších Novákových songů z LP 12 nej, tak cenné singlové doplňky (Řekni proč pláčeš, Jdi dál, Krásná dívka nebo Nejstarší automobil) i vybrané ukázky z alb Ve jménu lásky, Dávné sliby, Kráska a zvíře, Co je to láska, Memento nebo Modlitba za lásku, dojde tu i na neprávem pozapomenutý licenční projekt Kulhaví poutníci. Petr Novák a třetí sada jeho hitů i albových specialit!

Petr Přibyl

PETR NOVÁK - Přátelství na n-tou (05.08.2009)Při sestavování tohoto (v pořadí již třetího!) výběru kladl důraz na výběr raritních a na CD dosud nevydaných nahrávek.Vedle cenných singlových snímků a ukázek z alb zde najdete i písně z Přibylova neprávem zapomenutého autorského alba Kulhaví poutníci a několik hitů,které Petr Novák znovu natočil na stále oblíbené album 12 nej v roce 1990.Asi největší raritou dvojdisku je zcela neznámá nahrávka písničky Náhrobní kámen (1968?).Dvojalbum by mělo vyjít 21.srpna 2009.
************

Pozvánka na stránky HUDEBNÍ NEBE

**********
Podle neověřených informací se prodej nového 2 CD Petra Nováka - Přátelství na N-tou přesune až na září .
V současné době je CD ve výrobě .
Od 1. září 2009 povede vydavatelství SUPRAPHON Iva Milerová